Wózki dziecięce Joie

Wózki dziecięce Joie

Wózki dziecięce Joie

Wózek dziecięcy jest jednym z większych wydatków, jakie czekają przyszłych rodziców. Musi być solidny i bezpieczny, bo tylko wtedy będzie dobrze spełniał swoją rolę w pierwszych miesiącach, a nawet latach życia małego dziecka. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się zwłaszcza wózki dziecięce Joie.

Funkcjonalny wózek dziecięcy

Wózki, z jakich korzystały nasze mamy, były dość ciężkie i toporne. Problematyczne było także ich składanie i przewożenie. Dzisiejsze modele są lekkie, dlatego bardzo dobrze prowadzi się je po rozmaitych podłożach. Jeden rodzic jest w stanie samodzielnie złożyć i znieść wózek z mieszkania usytuowanego na piętrze, a także włożyć go do bagażnika samochodu. Najnowsze modele wyposażone są w system łatwego składania, który umożliwia złożenie dziecięcego pojazdu jedną ręką. Niektóre wózki dziecięce Joie (ofertę marki znajdziesz tutaj) zostały wyposażone właśnie w taki system.

Funkcjonalny wózek to taki, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Na uwagę zasługują zwłaszcza wózki spacerowe Joie, które mają pojemne kosze na zakupy (zobacz ten wózek), regulowaną wysokość rączki oraz podnóżków, a do wielu modeli można dokupić torby z przewijakiem, pokrowce na nóżki czy folie przeciwdeszczowe. Marka Joie chce tym samym ułatwić życie rodzicom małych dzieci.

Wózki 2w1 i 3w1

Wpisując w wyszukiwarkę hasło wózki Joie, otrzymamy wyniki odsyłające przede wszystkim do wózków spacerowych. Rzeczywiście produkcja wózków spacerowych, czyli przeznaczonych dla starszych niemowląt i małych dzieci, stanowi jeden z głównych filarów działalności marki Joie. Ale w ofercie firmy znajdują się także wózki 3w1.

Co różni wózki 3w1 od popularnych modeli 2w1? Obecność w zestawie fotelika samochodowego. Niektórzy rodzice decydują się na zakup wózka 2w1 (wózek głęboki i spacerówka w jednym), a fotelik kupują osobno. Inni poszukują zestawów 3w1. Marka Joie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z ostatniej grupy i oferuje funkcjonalne modele, składające się z wózka spacerowego, gondoli/nosidła oraz fotelika, który można umieścić na stelażu wózka. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w przypadku krótkich przechadzek, wizyt kontrolnych u lekarza i wielu innych sytuacji, gdy nie chcemy budzić dziecka i przekładać go z fotelika do gondoli. Zamiast tego możemy wyjąć fotelik ze śpiącym dzieckiem i bezpiecznie umieścić go na wózku. Polecanym modelem 3w1 marki Joie jest Mytrax Flex Signature.

Wózki i foteliki samochodowe Joie

Funkcjonalne produkty marki Joie zostały wykonane z ogromną dbałością o detale. Są wytrzymałe i ładne, dostosowane do zmieniających się potrzeb noworodków, niemowląt i małych dzieci. Początkowo dziecko może korzystać z gondoli, a kiedy zdobędzie umiejętność samodzielnego siadania – z wózka w wersji spacerowej. W takim wózku również może uciąć sobie drzemkę, ponieważ wysokość oparcia można regulować aż do pozycji leżącej.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *