kufer dla lekarza

Kufer lekarski – czy tylko dla lekarza?

Na filmach lekarz zawsze ma przy sobie specjalną torbę, w której przewozi dokumenty oraz kufer lekarskinajpotrzebniejsze preparaty i narzędzia medyczne. Rzeczywiście, kufer lekarski, a w nim stetoskop, stanowi stały element wyposażenia przedstawicieli służby zdrowia. Co prawda nie każdy lekarz wszędzie ze swoim kufrem się przemieszcza, szczególnie w sytuacjach prywatnych, ale zdecydowana większość woli trzymać rękę na pulsie. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebna natychmiastowa pomoc lekarska.

Kufer lekarski – wytrzymały i elegancki

kufer lekarskiTorby lekarskie wyróżnia znaczna pojemność. Zważywszy na ilość i wagę przenoszonych w nich rzeczy, kufry są dosyć ciężkie, dlatego powinny być solidnie wykonane. Możliwy jest zakup wytrzymałej torby lekarskiej tekstylnej, choć zdecydowanie większą popularnością cieszą się kufry skórzane, w tym wykonane ze skóry ekologicznej. Skórzane torby przypominają ogromne teczki wyposażone w gustowne zamknięcia (klamry typu tik tak) i prezentują się niezwykle elegancko. Wewnątrz zwykle znajduje się jedna, duża komora główna oraz szereg mniejszych kieszonek. Kufer lekarski wyposażony jest w sztywną rączkę do przenoszenia torby oraz odpinany pasek, więcej możesz dowiedzieć się tutaj. Częstym rozwiązaniem jest zabezpieczanie torby od spodu metalowymi stopkami.

Kufer lekarski popularny wśród adwokatów

Usztywniane torby/teczki popularne są nie tylko wśród lekarzy, ale także pielęgniarek środowiskowych, odbywających wizyty domowe. Kufer lekarski tak naprawdę świetnie sprawdza się też wśród przedstawicieli innych zawodów, którzy zmuszeni są przenosić znaczne ilości dokumentów, a przy tym muszą się nienagannie prezentować. Należą do nich m.in. adwokaci, sędziowie, notariusze, pracownicy biura księgowego, a nawet nauczyciele. Usztywniana, wyściełana trwałym i eleganckim materiałem torba pomieści dokumenty, foldery, notatki i laptopa. Zwykle wyposażona jest też w organizer ze specjalnym miejscem na wizytówki, długopisy, telefon komórkowy i inne drobiazgi. Większość toreb posiada również zewnętrzną kieszonkę zapinaną na suwak.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *